Zwrot towaru

Jeśli chcesz dokonać zwrotu musisz nas poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Możesz w tym celu skorzystać z poniższego formularza (choć nie jest to obowiązkowe).

Pobierz Formularz Zwrotu.

Wydrukuj i uzupełnij formularz upewniając się, że podany w formularzu nr rachunku bankowego jest poprawny. Nie jest konieczne podawanie powodu zwrotu (odstąpienia), chociaż będziemy wdzięczni za taką informację. Dbając o najwyższą jakość obsługi chcielibyśmy skorzystać z Twojej opinii przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

Zapakuj wszystkie zwracane produkty, tak aby nie uległy zniszczeniu podczas wysyłki.

Dołącz do paczki Formularz Zwrotu oraz dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT).

Odeślij lub przekaż nam zwracane produkty na adres z Formularza Zwrotów

Pieniądze za zwrócony towar przelewamy na konto wskazane w  formularzu zwrotu w ciągu 7 dni od daty dostarczenia do nas przesyłki.

Na zwrot towaru zakupionego w sklepie Paczuszka Maluszka masz 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Wystarczy przesłać stosowne oświadczenie na adres biuro@paczukszkamaluszka.pl.

Sprzedawca nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.

Pamiętaj, że zwracany produkt nie może być używany oraz nie może nosić śladów użytkowania. Powinien też posiadać wszystkie oryginalne metki oraz ewentualne zabezpieczenia i akcesoria.